Lucie šachuje s nemovitostmi?

Po náročném rozvodu rozhodně netře bídu. Ale co láska?

Zatímco milostný život zpěvačky a herečky Lucie Vondráčkové (40) se po rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem (37) nehnul ani o píď, ve světě realitního byznysu se Lucka pohybuje jako zkušený podnikatel.

Podpisy na rozvodovém vyrovnání ještě ani neoschly, a už obratem prodala luxusní velebyt 5+kk, který jí hokejista po rozvodu nechal.

Také vás může zajímat ...

Možná proto, že se tam svého času na tajňačku stýkala s hercem Matějem Hádkem (44). Prodejní cena údajně činila 28,5 milionu.

O její koupi nebytového suterénního prostoru na pražském Újezdě jsme již psali, účel je stále neznámý. Jindy sdílná zpěvačka také dělá velké tajnosti s tím, kde se svými dvěma malými syny momentálně bydlí.

Vlastní ještě byt na pražském Novém Městě, ale je docela dobře možné, že přebývá u rodičů v rodinné vile v Hostivaři. Každopádně nouzi o peníze nemá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...