Lucie Šafářová: Nedává Plekancovi ani čokoládu

Ukazuje se, že metody Lucie Šafářové, jak si udržet chlapa s miliony, začínají pomalu, ale jistě selhávat.

Poté, co se zjistilo, že nebohý svalovec, který se potřebuje prezentovat jako chlapisko každým coulem, je nucen přebalovat kojence, převlékat postele či vydržet tlak ostatních hokejistů, kteří se mu posmívají kvůli veřejným láskyplným vzkazům jeho družky, následují další chybné kroky.

Také vás může zajímat ...
Lucie Šafařová a Tomáš Plekanec.

Obecně lze prohlásit, že hokejisté drží dietu zřídkakdy, spíš jsou zvyklí na vydatnou kalorickou stravu. Lucie však dbá na zdravou výživu. „Neštěstí v podobě müsli místo čokolády ke kávičce po obědě. Jsi spokojený, lásko?“ zvonivě se směje plavovlasá tenistka.

No tak hlavně aby ji smích nepřešel. Sportovec byl podle všeho evidentně zklamaný, těšil se na svou čokoládu, ovesné vločky považuje leda tak za potravu pro koně. „Pecka,“ vypravil ze sebe ironicky, když tuto zdravou výživu smutně přežvykoval.

Zkušené ženy dobře vědí, že udržet si chlapa znamená servírovat bifteky a vepřovou pečeni. Takže opatrně. Proč to Lucie dělá? Přeje si rekvalifikovat hokejistu na baletku? Anebo chce mít jednoduše navrch?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama