Lucie Šafářová: Proč Plekance zesměšňuje?

Není to poprvé, co Lucie Šafářová přivedla partnera do rozpaků. No a nejhorší je, že to dělá veřejně, a tak trapná situace nezůstane za zavřenými dveřmi ložnice či dejme tomu koupelny, ale dostane se ven, mezi zvědavé lidi.

„Soutěžíme v badmintonu, stolním tenise,“ nadšeně vypráví blondýnka. „V běhání se s ním nedá, je jako buldok a mohl by běžet maraton. Soutěžíme i o přebalování plenek,“ nasazuje svému příběhu korunu.Tomáš Plekanec (38) se prezentuje jako drsný hokejista.

Také vás může zajímat ...

Je vhodné svěřovat se světu, že přebaluje kojence a ještě v této zvláštní disciplíně chudák i soutěží? To není všechno. Svalovec je nucen rovněž převlékat povlečení na peřinách a polštářích. Ale tady už nešťastník zcela otevřeně prohlásil: „Bylo to trapné, cítil jsem se špatně.

Bylo to mizerné a trpěl jsem.“ Někdo by měl dvojici disponující až stovkami milionů korun poradit, že existují šikovné pomocnice v domácnosti, které v ložnicích i jinde uklízejí rychle, efektivně a nijak při tom netrpí. Bude tenistka dál předvádět partnera světu coby humorný objekt? Převlékne ho do květované zástěry a dá mu do ruky vařečku?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama