Lucie Šafářová: Skončí jako její předchůdkyně

Nástupkyně zpěvačky LUCIE VONDRÁČKOVÉ (38) po boku TOMÁŠE PLEKANCE (36) touží náhle ukončit svou dlouholetou a úspěšnou kariéru. Co ji k tomu vede?

Nová milenka známého hokejisty Tomáše Plekance (36), tenistka Lucie Šafářová (31), se nyní nachází ve velmi obtížné a citově náročné situaci. Její vášní byl odjakživa tenis a ten také tak trochu ovládl celý její život. Zúčastnila se mnoha turnajů a také olympijských her v Riu de Janeiru, kde si roku 2016 vybojovala bronzovou medaili.

Také vás může zajímat ...

Konec kvůli hokejistovi?

Její kariéra byla skutečně velmi úspěšná a nikdo neviděl důvod, proč by právě teď měla tenistka kariéru ukončit.Ona sama tvrdí, že prý ve své tenisové kariéře dosáhla toho, čeho dosáhnout chtěla, a že jí to takhle stačí. Je to ale pravda, nebo končí kvůli Plekancovi?

Není žádným tajemstvím, že když s hokejistou začínala žít Lucie Vondráčková (38), také měla v plánu ukončit svou rozběhlou kariéru.

Nechce kariéristku

Nicméně ta ji jen omezila, aby partnerovi částečně vyhověla.Zdá se, že Plekanec vedle sebe zkrátka neunese další kariéristku a ve vztahu potřebuje být vždy číslem jedna. Potřebuje mít pocit, že právě on je něco víc. Ženu by prý nejraději připoutal ke kuchyňské lince a dětem.

Nechá se jím jeho nová milenka ovládat, nebo ji čeká stejný osud jako její předchůdkyni? Pokud by se totiž chtěla k tenisu vrátit, asi by to Tomáš těžce nesl a Lucie by si koledovala o bolestivý rozchod.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...