Lucie Šafářová: Úvahy o druhém dítěti

Životní elán tenistce rozhodně nechybí. Ač mají Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec (38) starostí, že kdyby jimi vydláždili Václavské náměstí, ještě by dost zbylo i na Ovocný trh, přesto plánují velké věci.

Tomášova maminka je nemocná, dceři Leontýnce je teprve rok, rodina často přejíždí z Brna, kde mají dům, do Prahy, kde vlastní byt, a to není všechno. Je také třeba starat se o dva syny Tomáše Plekance z prvního manželství, což není maličkost.

Také vás může zajímat ...

„Když máme ještě kluky, což máme vždycky půlku měsíce, tak nás to zaměstnává takovým způsobem…“ dala půvabná světlovláska najevo, že je to vyčerpávající. Do toho všeho tenistka a hokejista plánují nejen velkou svatbu, ale i (teď se podržte) další miminko.

„Zatím to máme jako polootevřené téma,“ přiznal hokejista s šibalským úsměvem. Peníze na to, aby tihle dva zaopatřili nejen Leontýnku, ale i další dítě, budou ve vrchovaté míře. Ale budou na to mít i nervy?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama