Lucie Šafářová: Zásnuby byly. Ale co svatba?!

Jako vítězka Wimbledonu si připadá tenistka Lucie Šafářová. Konečně má pocit, že nad sokyní Lucií Vondráčkovou (40), které odloudila manžela, definitivně zvítězila. V duchu slyší svatební zvony.

Já Lucce říkal, že jestli si mě bude chtít vzít, jsem pro,“ nechal se slyšet Tomáš Plekanec (38). Tak to je zpráva roku! Blond tenistka si už pravděpodobně zkouší nový podpis, bude dlouhý, neboť si hodlá ponechat obě příjmení.

Také vás může zajímat ...

Možná bude Lucie Plekanec Šafářová, to zní důstojně a patřičně moderně. Hokejista si dal záležet na zásnubách, div prý neuhořel barák, což mohly způsobit jak desítky svíček, tak i hořící srdce obou protagonistů. Ovšem z Plekancova plánování svatby vyplývá, že dotyčný se do svatební síně nežene. „Uvidíme, jak to bude s koronavirem.

Musíme si pohrát s daty, nespěcháme, nic nás netlačí,“ říká neurčitě. A toto je právě situace, kdy se koronavirus hodí. Kdoví, jak dlouho tady s námi bude, a třeba umožní hokejistovi odkládat svatbu donekonečna. Úplně vyhráno tedy blondýnka Šafářová ještě nemá. Teď přichází to nejhorší: dlouhé čekání. A na to se zas těší Lucie Vondráčková.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama