Lucie Vodnráčková: Zbudou jí jen oči pro pláč

Tohle se LUCII VONDRÁČKOVÉ (37) líbit nebude. Její manžel TOMÁŠ PLEKANEC (35) si balí saky paky a odjíždí od rodiny pryč. Ona tak zůstane na všechno sama a hokejistu uvidí jenom ve vzácných okamžicích volna. Jak tohle dopadne?

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec se brali v roce 2011 a společně se odstěhovali do Kanady, kde slavný hokejový útočník hraje. 15 let žil v Montrealu, ale teď přišla velká změna, kvůli které se změní i celé rodinné uspořádání. „Pleky“ se totiž stěhuje od své manželky a dětí.

Také vás může zajímat ...

Práce přednější než rodina?

Hokejový útočník totiž dostal pracovní nabídku do Toronta, kde ho čeká závratná kariéra. A vysvětlil, proč odjíždí sám a rodinu nechává samotnou. „Je to můj domov, kde moje děti mají školku, vstřebávají francouzštinu a mají ji jako svůj první jazyk. Ale jdu do mužstva, které může vyhrát Stanley Cup, což je úchvatné,“ říká.

Co se kariéry týče, tak si Plekanec určitě polepšil, ale Lucie určitě nebude mít velkou radost, že bude ve velkém bytě sama s dětmi.

Lucie Vondráčková, Tomáš Plekanec: Už několikrát měl jejich svazek namále. Ustojí tuto zkoušku i tentokr
Lucie Vondráčková, Tomáš Plekanec: Už několikrát měl jejich svazek namále. Ustojí tuto zkoušku i tentokrát?

Manželství v ohrožení?

když si po letech v zámoří Vondráčková vybudovala zázemí, a dokonce hraje ve filmech, tak jí manžel bude určitě moc chybět. Hokejista si však myslí, že zas o tak velkou změnu nepůjde. „Je dobré, že to budou mít blízko. Je to hodina letu, takže když bude třeba možnost krátkého volna, mohou za mnou přiletět a uvidíme se,“ maluje si Plekanec.

Je tedy otázka, zda toto odloučení jejich vztah nepoznamená.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...