Lucie Vondráčková: Brousí si zuby i na Šimůnka?!

Není tajemstvím, že je rozvedená blondýnka na lovu. Na muže nezanevřela, to se jen tak tváří, že ji žádný nezajímá, aby zmátla veřejnost.

Chlapi ji přitom zajímají ažaž. Systematicky vyhledává mladé chlapce a zpívá s nimi duety, tímto způsobem nejspíš shání nápadníka. Ale zdá se, že neváhá sáhnout ani po muži relativně zralejším, jakým je třeba idol žen Miroslav Šimůnek (42).

Také vás může zajímat ...

Čilá zpěvačka si v době, kdy byla ještě vdaná, zahrála po boku tmavovlasého krasavce v zamilovaném klipu Nad Vltavou, kde se k sobě tulili a došlo i na vášnivý polibek. „Lucinka je boží, je to anděl! Spolupráce s ní byla nádherná,“ velebil známý svůdce žen plavovlasou kolegyni.

A když pak spolu ti dva o něco později hráli v Létu s gentlemanem, Lucie Miroslavovi tehdy dokonce prozradila, že její manželství s Tomášem Plekancem (38) je v troskách. Hovořila o nevěře. Vypadá to tedy, že ji s představitelem prince z pohádky Z pekla štěstí pojí přinejmenším důvěrné přátelství.

Jsou dokonce vyfotografováni v objetí. Jde jen o pracovní snímek, ale čiší z něho vzájemné sympatie. O Šimůnkovi je známo, že hledá nevěstu a vztah na celý život, půvabná zpěvačka podle všeho rovněž shání spřízněnou duši. Tak proč to nedat dohromady?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama