Lucie Vondráčková: Chce se jí manžel definitivně zbavit?

Dlouho jejich manželství fungovalo podle jasně daných pravidel. V poslední době se ale začínají ve velkém porušovat, a to může mít později zásadní dopad na celý jejich vztah.

Tomáš Plekanec (35) byl roky tím, který živil rodinu a Lucie Vondráčková (38) správnou matkou dvou společných synů Matyáše (6) a Adama (2), která zase svou kariéru odsunula na vedlejší kolej.

Také vás může zajímat ...

Plekanec si vždy svou manželku za to, co dělá pro rodinu, považoval. Teď mu to prý ale pomalu začíná vadit. Lucie totiž nebyla vždy cílevědomá jen ve své kariéře, ale také v domácnosti. Tomáše tak údajně začíná štvát, že není hlavou rodiny.

Příčí se mu především styl výchovy a to, že se Vondráčková jejich syny pomalu snaží vést k veganství. Také chce vyřadit z jejich života veškeré cukry. Co by to ale bylo za dětství, kdyby občas neochutnali nezdravé sladkosti? Tomáš svoji nespokojenost dává najevo dost neohleduplným způsobem – zesměšňuje vlastní manželku před dětmi.

Shazuje její výchovné postupy a dokonce si z nich prý dělá srandu.

Dětem dává sladké dle libosti a ještě se pod vousy směje, že se konečně mají dobře.

Lucie se začíná bát, že její muž postupně naruší všechna pravidla, která nastolila, a nakonec ji zbaví veškerého respektu, který si u synů vydobyla. Pro děti je přitom velmi důležité, aby jejich rodiče byli při výchově zajedno, jinak se může stát, že k nim úplně ztratí respekt a zvlčí.

Že by tohle byla ona odvrácená tvář zamlklého hokejisty, která se podepíše na krachu jejich vztahu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...