Lucie Vondráčková: Jedna rána za druhou

Přestože jejich právníci pilně pracují na rozdělení majetku a péče o děti, zpěvačka LUCIE VONDRÁČKOVÁ (38) a hokejista TOMÁŠ PLEKANEC (36) stále nejsou rozvedeni a dlouho asi nebudou. Vypadalo to totiž, že se Lucie kvůli rozvodu bude muset vrátit do Česka, jenže ona to zásadně odmítala.

Tohle si za rámeček nejspíš nedá

Také vás může zajímat ...

V Kanadě totiž soudy přihlížejí více k požadavkům žen, a tak je pro ni výhodnější rozvádět se tam. Nejenže řeší neúspěchy v osobním životě, nyní už může řešit neúspěchy i v tom pracovním. Lucie si totiž střihla roli v nové české komedii The Perfect Kiss, který v kinech vůbec neboduje.

Samá kritika

Film sklízí kritiku a často je přirovnáván k filmům pro dospělé. „Vypadá to, že se sešla banda herců v čele s Luckou. Mám to skutečně brát jako opravdový film? Pro mě je to parodie,“ píše jeden z uživatelů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...