Lucie Vondráčková: Její cíl: vypadat líp než Šafářová

Kdo ji viděl zblízka, žasne. Světem showbyznysu se nese zpráva, že Lucie Vondráčková vypadá jako školačka. Jako by si zachovala vizáž z dob, kdy účinkovala v Klubu marmeláda.

To o ní mimochodem prohlásil moderátor Míra Hejda (37). Když Lucie zářila v Marmeládě, bylo jí pouhých patnáct. Jak může čtyřicetiletá zralá žena připomínat dívenku v pubertě? Pokud na to má fungující recept, vydělá miliony.

Také vás může zajímat ...

„Asi je to tím krémem, co jsem nedávno dostala,“ krčí rameny rozvedená maminka dvou synů. „On to vlastně není krém, ale takové mýdlo, které si namydlíte na ruce a namažete na obličej. Nic víc nedělám, tvrdí zpěvačka s tím, že vlastně také celé hodiny chodí, během toho si takzvaně vyčistí hlavu a telefonicky sjednává schůzky.

My víme samozřejmě víc. Lidé z jejího okolí se dušují, že zpěvaččiným stěžejním cílem je vypadat lépe než sokyně Lucie Šafářová (33), ke které utekl Vondráčkové exmanžel Tomáš Plekanec (37).

„Udělá pro to všechno,“ zapřísahá se náš zdroj. Nutno říci, že Lucie si počíná chytře: svižná chůze je na omlazení lepší než nesmyslná vylepšování na klinikách plastické chirurgie.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...