Lucie Vondráčková: Kolize kvůli výchově!

Zpěvačka Lucie Vondráčková (37) byla vždy považována za milující a starostlivou matku. Její synové Matyáš (4) a Adámek (1,5), které s hokejistou Tomášem Plekancem vychovává v Kanadě, jakoby pro ni byli vším. O čemž jistě není pochyb.

Přesto se její rodiče nemohou vyrovnat s jejími výchovnými praktikami. Co proboha dělá tak špatně? Vprý děti nesprávně krmí! Lucie vždycky byla zastánkyní tak trochu bohémského stylu života. Nikdy nekouřila, nepila a než aby trávila čas hýřením na večírcích, raději se zavřela doma s knihou.

Také vás může zajímat ...

Uznávala striktně vegetariánské stravování, které neubližuje zvířátkům, místo masa chroupala semínka a klíčky. Dědečkovi a babičce se teď nelíbí, že tyhle návyky už přenesla na chlapce. Stěžují si, že vnoučatům nesmí dát kousek masa a ani čokolády nebo sušenku.

„Tak rádi by je rozmazlovali, děti ale skoro nic nesmí,“ prozradila kamarádka Vondráčkové s tím, že by se podle prarodičů měli až v dospělém věku sami rozhodnout, co budou jíst a co ne. Lucie to s dětmi jistě myslí dobře, vždyť ne nadarmo se cukru říká „bílý jed“.

Každý pediatr ale potvrdí, že třeba maso je pro vývoj dítěte velmi důležité. Už od prvních příkrmů by se do stravy mělo přidávat kvůli doplňování železa, bílkovin a vitamínů v těle miminka. Snad aby se nad tím zpěvačka v rámci dobrých vztahů i zdraví svých dětí ještě zamyslela!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...