Lucie Vondráčková: Konec pohádkového života

Hroutí se jí všechny její životní sny a plány. Jak je známo, soud rozhodl, že děti Lucie Vondráčkové (38) a jejího stále ještě manžela Tomáše Plekance (36) budou chodit do školy v Česku, a tak je pochopitelné, že sama v Kanadě zpěvačka nezůstane.

Jenže to jí zničilo její plány na hvězdnou kariéru v zámoří. Podle mnohých jí totiž tady v Česku vůbec nic hezkého nečeká. Bojí se, že ji lidé budou zastavovat na ulici a ptát se jí na probíhající rozvod.

Také vás může zajímat ...

Navíc prý není zájem ani o její koncerty. A že by ji někdo obsadil do seriálu nebo filmu? To prý po fiasku, které předvedla se svým zahraničním filmem The Perfect Kiss, podle jejích kolegů nehrozí. I když dostala malou roli v novém českém filmu Léto s gentlemanem, není to nic, čím by se mohla chlubit.

Navíc se říká, že kvůli tahanicím o majetek se svým manželem si u svých někdejších obdivovatelů pohoršila. Útěchu tak hledá aspoň u svých skalních příznivců, kteří jí denně posílají povzbudivé zprávy. Věří, že v Česku se její talent neztratí.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...