Lucie Vondráčková: Konečně je slavná i v Americe

Není takové neviňátko, jak vypadá

Neštěstí v lásce střídá štěstí v kariéře.

Nejen doma je zpěvačka a herečka LUCIE VONDRÁČKOVÁ (37) slavná.Teď už se jí to konečně podařilo i v zámoří! V Kanadě totiž natočila svůj první film, který sice půjde do kin až v prosinci, ale už teď o ní prý filmoví tvůrci svádějí pořádný boj. „Má neuvěřitelný komediální talent. Nedivím se, že ji tady objevili,“ nechal se slyšet člen natáčecího štábu.

Ale nejenže bude slavná, ale i v pořádném balíku. Za jeden natáčecí den si totiž údajně přišla na dvacet pět tisíc korun!

Je tedy docela možné, že do Česka se hned tak nevrátí.

ROZVEDOU SE?

Také vás může zajímat ...

Ale ne všechno Vondráčkové vychází. Spekuluje se o tom, že mezi ní a jejím manželem TOMÁŠEM PLEKANCEM (34) to pořádně vře a nemají prý blízko k rozchodu. Navíc nám známý slavného páru prozradil, že Tomáš není takové neviňátko, jak vypadá. Měl své manželce dokonce zahýbat!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...