Lucie Vondráčková: Proč Plekanec utekl do Čech?

S tímhle zpěvačka Lucie Vondráčková (38) asi nepočítala. Myslela, že děti budou mít k tátovi blízko. Hokejista Tomáš Plekanec (36) však odjel do Čech. Když se Lucii Vondráčkové rozpadlo manželství s hokejistou Tomášem Plekancem, dalo se očekávat, že zpěvačka si sbalí kufry a vrátí se do Čech.

Vždyť dřív tolik chtěla žít ve své domovině. Má tam své fanoušky, kterým koncertovala, milovanou rodinu… Toho všeho se vzdala jen a jen z oddanosti k Plekancovi. Nyní ale, když ji sportovec vyměnil za tenistku Lucii Šafýářovou (31), Vondráčková překvapila.

Také vás může zajímat ...

Ačkoli ji nyní v zámoří už vlastně nic nedrží, rozhodla se v Kanadě zůstat. A to i přes protesty hokejisty, který chtěl, aby se Lucie vrátila domů. Důvodem podle slov zpěvačky měly být údajně děti. Protože syn Matyáš (6) tam chodí do školy a syn Adam (3) do školky, oba tam mají kroužky a kamarády.

Zároveň by ale byla nablízku svému manželovi, který jí pronajmul dům hned vedle domu, kde bydleli jako rodina. Dopadlo to ale jinak! Najednou Plekanec přišel s tím, že se stěhuje do Čech. Odejde z NHL a bude hrát za domácí tým.

Prý byl z manšaftu vyhozen, místo toho dostal ale nabídku do jiného klubu v Kanadě, tu on však odmítl. Sbalil si tedy veškerou svou hokejovou výbavu a dorazil ke svým rodičům. Co ho vedlo k takovému rozhodnutí? Utíká snad před Lucií? Důvodem by mohlo být ale i handrkování kvůli rozvodu.

Vondráčková se chce rozvádět v Kanadě, protože by to bylo pro ni finančně výhodnější a Pleaknec zase pochopitelně v Čechách, a tak se možná oba snaží hlásit k dané zemi. Je tu ale ještě další možnost. Možná Plekance táhne domů jeho nová láska.

Tenistka Lucie Šafářová stejně jako on kvůli své profesi hodně cestuje po světě, ale kořeny má v Čechách. Rozhodl se tedy hokejista kvůli ní usadit se zde? Hned po příjezdu vyrazil do Brna, kde Šafářová bydlí a spolu vyrazili na romantickou večeři.

To, že je tenistka pro Plekance silným magnetem, není pochyb. On sám však jeho usídlení v Čechách vysvětluje ještě jinak. Uvádí stejný důvod jako Vondráčková. Děti. „Ani miliony dolarů v NHL nestojí za to, aby moji dva synové byli nešťastní a bez obou rodičů.

Slíbil jsem jim, že Montreal je v zámoří můj poslední klub. Teď je čas na návrat domů,“ vyjádřil se. Vzhledem k tomu, že syny nechal s matkou v Kanadě, to ale zní poněkud pokrytecky. Jak tohle všechno nakonec dopadne? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama