Lucie Vondráčková: Proč svéhlavě trápí své blízké?

Rodiče zpěvačky Lucie Vondráčkové (37) si asi nikdy nemysleli, že jejich holčička celou svou rodinu přestěhuje do zahraničí. I když vždycky pilně studovala cizí jazyky, kariéru dělala doma. Po svatbě s hokejistou Tomášem Plekancem (34) se s ním přestěhovala do Kanady.

Hana Sorrosová (58) a Jiří Vondráček (66) se tak stali prarodiči přes internet a mrzí je, že vnoučata vidí jen jednou za čas. „Jsme nešťastní,“ stýská si Lucčina maminka. Když pak vnoučata po roce přijedou do Čech, snaží se ztracený čas dohnat během pár dnů.

Také vás může zajímat ...

Ne vždy se to podaří a spokojený není nikdo. Přichází tak o nejcennější roky, kdy jsou děti malé. Až Plekanec v Kanadě bude chtít skončit, můžou být Matyáš (5) a Adam (2) ve věku, kdy už je babička s dědou zas tak zajímat nebudou.

Jak se s tím ale pak vyrovnají? A trápí to vůbec Lucii?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...