Lucie Vondráčková: Rodinu vyměnila za večírky!

Nečekaný obrat zpěvačky! Lucie Vondráčková dříve působila dojmem, že žije hlavmě pro svou rodinu. I když kariéra je pro ni také velmi důležitá a na plno se jí věnuje, stále zůstávala domácí hospodyňkou.

Rozhodně nebývala pařmenkou, která by hýřila celé noci se sklenkou alkoholu v ruce na večírích. Najednou ale Vondráčková mění tvář. Poslední dobou ji nikdo nepoznává. Jakoby svou rodinu odsunula na druhou kolej a na prvním místě pro ni byla zábava s kamarády.

Také vás může zajímat ...

Ještě před nedávnem vypadalo, že bez svých synů Matyáše (3) a Adama (1), které má s hokejistou Tomášem Plekancem (35), nedá ani ránu. Brala si je dokonce i na natáčení a když zavítala z Kanady za rodiči do Čech, také je vždy měla při sobě.

Když ale před nedávnem přijela na předávání Českých slavíků, tentokrát děti nevzala. A zřejmě už dopředu věděla, proč. Pobyt ve svém rodném kraji si chtěla užít jako mladice bez závazků! Po celou dobu pobytu noc co noc trávila po barech se svými kamarády.

„Moc teď nespím, možná tak tři hodiny denně,“ přiznala zpěvačka, jaký teď vede nevázaný život. „Vždycky jsem si říkala, že scházet se s přáteli nestíhám, teď je ale čas to změnit,“ prohlásila.

Co se s Vondráčkovou děje? Stalo se snad něco v jejím manželství? Nebo snad jen chytila druhou mízu a rozhodla si znovu užívat života jako svobodná holka? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...