Lucie Vondráčková: Už to tak bude: Chodí se Sámerem!

Hubený mladík s arabskými kořeny jako by byl nepolapitelný. Vystřídal tolik přítelkyň, že ti z nás, kdo byli slabší v matematice, by to nespočítali.

Že se usadí je asi tak pravděpodobné, jako že druhá vlna koronaviru dnes večer skončí. Na konci léta se rozešel s atraktivní blond Pavlou (44). O další partnerce měl Sámer Issa (35) zřejmě jasno, a tak učinil příslušné kroky: „Napsal jsem Lucii a trvalo to asi dva měsíce, než jsme si našli čas na společnou schůzku.“

Také vás může zajímat ...

Dohodli se na duetu, v němž se zpívá o lásce a stesku. A zdá se, že si nejsou lhostejní a že pracovní vztah přerůstá v něco hlubšího. Důkazem je i nedávná společná večeře. Ti dva vedle sebe zářili štěstím.

Zjevně se rodí nová láska. „Mám dvě kočky a dva psy. Měl jsem ještě i želvu, tu jsem po sedmi letech dal člověku, který má pro ni lepší podmínky,“ takhle smutně Sámer líčíval, s kým teď žije. Ale blýská se na lepší časy. Místo želvy má Lucii Vondráčkovou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama