Lucie Vondráčková: V Kanadě si prožila peklo

Nepřátelství, chlad, odsudek. S tím vším se setkala zpěvačka Lucie Vondráčková (36) za oceánem. V Čechách platí za hvězdu první velikosti a sbírá jednoho slavíka za druhým, za mořem její jméno nikdo nezná.

Zřejmě proto k ní byli v době, kdy získala roli ve filmu The Perfect Kiss, její kanadští a američtí kolegové chladní. Prozradila to herečka a producentka Martina Adamcová (50), kterou proslavily pořady Hry bez hranic či role četařky Babinčákové v Tankovém praporu.

Také vás může zajímat ...

Adamcová se do Kanady vdala už v devadesátých letech a Lucii příležitost hrát tady ve filmu nyní zprostředkovala. Nechala se slyšet, že kolegové byli k české zpěvačce zpočátku zdrženliví, podceňovali ji či dokonce ignorovali a říkali takové ty věci: Proč právě tahle, proč ne někdo jiný, zdejší.

.. Sympatická blondýnka však brzy dokázala ledy prolomit. Zahraniční kolegové nakonec plně ocenili její píli, profesionalitu a přátelský přístup. Lucie byla na place poté velice oblíbená, ostatní si jí vážili, když ji lépe poznali.

Ale zpočátku cítila lítost a velký stres. Nikomu přece neublížila, tak proč se k ní chovali odtažitě? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...