Lucie Vondráčková válí za oceánem

Dostala roli ve filmu

Lucie Vondráčková se snaží rozjet kariéru za oceánem.

Zatímco u nás je LUCIE VONDRÁČKOVÁ (36) populární zpěvačka, v daleké Kanadě, kde žije převážnou část roku kvůli svému muži, hokejistovi TOMÁŠI PLEKANCOVI (34), platí za ženu v domácnosti a stará se o blaho svého chotě a dvou synů.

Tomu je však zřejmě konec a její hvězda začíná zářit i za velkou louží. Vondráčková totiž dostala příležitost zahrát si hlavní roli v romantickém filmu Perfektní polibek. Nyní zpěvačka pilně natáčí a premiéra by měla být příští rok na Vánoce. Pokud si však někdo myslí, že to bude nějaký velký trhák, šeredně by se spletl. U nás tento film jistě neuvidíme.

Jedná se totiž o televizní snímek, který zřejmě poběží pouze na tamní televizi. A kdo zatahal za nitky a Lucii k této příležitosti dopomohl? MARTINA ADAMCOVÁ (50) alias četařka Babinčáková z Tankového praporu, která do Kanady odešla už v 90.

Také vás může zajímat ...

letech a živí se tam jako filmová producentka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...