Lucie Vondráčková: Zapletena do podvodu!

Zpěvačka má zkaženou všechnu radost. Film, který natočila, skončil fiaskem, a teď si na ni navíc ukazují jako na podvodnici. Ještě před nedávnem Lucie Vondráčková (38) byla za hvězdu. V soukromém životě sice prožívá krušné časy kvůli nepříjemnému rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem (36), o to více se jí ale dařilo v kariéře.

Nevěděla, kam dřív skočit. V Kanadě natáčí už druhý film, ve své domovině zase točí videoklipy a tvoří své písničky… Zpěvačka by mohla být na své úspěchy náležitě hrdá. Jenomže teď se její reputace podstatně zhoršila.

Také vás může zajímat ...

Může za to právě její první kanadský film Perfect Kiss, který byl nyní uveden s dabingem i do českých kin. Ačkoli vše nasvědčovalo tomu, že vznikla druhá oblíbená komedie Bridget Jonesnová, film u nás sklidil velkou kritiku.

Lidé ho nazývají propadákem! „Čtyřicetiletá přehrávající hysterka, se pokouší hrát mladý tele a přitom trousí jednu debilní hlášku za druhou. Ještě že v kinech nezamykaj dveře do sálu a dá se zavčasu zdrhnout.

Kdybych si na to koupil lístek, chci vrátit prachy,“ zhodnotil jeden divák. „Co čekat od filmu, do kterého musel narvat Pleky 3 miliony, aby si tam mohla Marmeláda zahrát? Nic… vůbec nic,“ přisadil si další.

Ano, Tomáš Plekanec měl skutečně údajně půjčit tvůrcům filmu tři miliony, aby film mohl vůbec vzniknout. A právě kvůli půjčeným penězům má nyní hokejista Vondráčkovou popotahovat. A aby toho nebylo málo, zpěvačka byla zapletena do podvodu.

Ve filmové databázi měl kdosi udělit na snímek falešné hodnocení. Správcům bylo totiž podezřelé, že se má tolik haněná komedie těšit z vysokého počtu hvězdiček, proto si na hlasování posvítili a ukázalo se, že kdosi pro film hlasoval pravděpodobně podvodným způsobem.

Což nevrhá dobré světlo ani na Vondráčkovou. Navlékli to na ni nebo o tom snad věděla? Rojí se mnoho otázek, které ji poškozují. To musí Lucii psychicky ničit! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama