Lucie Vondráčková: Zfetovala se! A ani to nechtěla

LUCIE VONDRÁČKOVÁ (38) patří mezi největší slušňáky českého showbyznysu. Nepije, nekouří, nechodí na večírky a k tomu tahle dvojnásobná máma pořád vypadá jako mladá holčička. Proto bylo překvapením, když pak sama přiznala, že se zfetovala. Ale nebojte, bylo to náhodou a zpěvačce se nic nestalo.

Jen během natáčení nového klipu došlo ve vedlejší ulici k nehodě a do vzduchu se dostala nějaká látka, která všechny tanečníky, včetně Vondráčkové, přiotrávila.

Také vás může zajímat ...

Otrava na place

I přes nepříjemnosti museli všichni dále podávat profesionální výkony a v místnosti zůstali. A tak ve vyhrocených podmínkách a smradu podobajícím se kanagomu všichni tančili dál. „Všichni jsme byli stateční a neomdleli. Zfetovaní jsme ale byli dokonale,“ přiznává Vondráčková. Ta už je zase zpátky v Kanadě a lamentuje nad počasím.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...