Lucie Zedníčková: Chodí na tajná rande s mladším kolegou?

Blíží se konec vztahu s jejím o deset let mladším partnerem Jaroslavem Matějkou (40)? Nedávno totiž přišel jeden z jejích kolegů s informací, že se podle všeho herečka znovu zamilovala! Mělo k tomu dojít při natáčení nového seriálu, který má mít letos premiéru.

Utekla od manžela za jiným

Také vás může zajímat ...

Nikdy neměla ráda krátkodobé vztahy ani vztahy na jednu noc. Když s někým začala randit, vždycky se vědělo, že začíná jít do tuhého. Tak to bylo se všemi jejími vztahy. Její posladní dva muži ale byli vždy o spoustu let mladší než ona.

Před Jaroslavem Matějkou chodila Lucie Zedníčková (50) s Petrem Štěpánem (45). Jenže vztah zkrachoval na tom, že si Štěpán našel o spoustu let mladší ženu. Po sedmi letech ji tak nechal na holičkách. Brečela, trápila se, ale vyčítat mu nemohla vůbec nic.

Právě Štěpán byl totiž mužem, za kterým odešla, když byla vdaná za Víta Pokorného (53). Jemu také porodila jediného svého potomka Mikuláše.

Další románek?

Když pak nakonec před čtyřmi lety narazila na Matějku, všichni se těšili, že našla toho pravého. Poslední roky mluvila jenom o tom, jak je s ním šťastná a že ji mrzí, že už s ním prý nemůže mít děti. Na ty se už totiž cítí staře. Přesto byl jejich vztah až donedávna ideální.

Jenže pak údajně přišlo natáčení nového a očekávaného seriálu a najednou je všechno jinak.

Kam zmizel její partner?

Nejeden její kolega a kamarád se totiž údajně nechal slyšet, že se už před pár měsíci začala scházet s jedním hereckým kolegou. O koho však jde, není oficiálně známo. Avšak údajně se spekuluje nad tím, že má jít o herce Kryštofa Hádka (37).

Údajně byli několikrát spatřeni na noční procházce Prahou a v několika restauracích. I při natáčení si prý skvěle rozuměli. Byli samý vtip a letmý dotyk. Během svých hereckých let se údajně na jevišti nebo před kamerou setkali jen párkrát, ale nikdy k sobě prý neměli daleko.

Když se prý ale novináři Zedníčkové ptali, co je pravda na těchto domněnkách, údajně ihned románek popřela.

Hádky kvůli bydlení?

Před dvěma měsíci se dokonce na jednom z ostře sledovaných večírků jedné soukromé televize natolik odvázala, že šla pak v noci domů bosa.

Prý pila víc než obvykle, tančila do úmoru a celý večer rozdávala úsměvy. Avšak bez Matějky. Už tehdy prý měla s Hádkem randit. Jedna její kamarádka se nechala slyšet, že s Matějkou jim to neklape především proto, že se v posledních týdnech vídají čím dál méně.

Navíc, jak je známo, Zedníčková si vždycky přála bydlet v rodinném domě. Ten si také s Matějkou kousek za Prahou postavili. Jenže on tam prý není šťastný. Je městský typ. I to může být dalším důvodem toho, proč to mají teď, jak mají.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...