Lucie Zedníčková: K hraní ji vedl slavný otčím

Hodně pracuje, aby splatila dluhy za dům.

Před kamerou se objevila už v pěti letech. Herečka LUCIE ZEDNÍČKOVÁ (50) byla u režisérů jako malá velmi oblíbená a od toho se nejspíš odvíjela i její kariéra v dospělosti.

Dělala to jen pro zábavu, a přesně to se všem nejvíc líbilo. Herečka Lucie Zedníčková (50) byla jako malá před kamerou zkrátka sama sebou. Bylo vidět, že je ráda mezi lidmi a natáčení si patřičně užívala. Lásku k umění nejspíš zdědila po své mamince, která byla tanečnicí. Už jako holčička, která chodila do školky, neměla o nabídky nouzi.

Také vás může zajímat ...

Byla v jednom kole

Na to, kolik jí bylo, měla nabídek tolik, jako plnohodnotní dospělí herci.Už v pěti letech se objevovala v Československé televizi, kde účinkovala v pořadech pro děti. Byla pro ně jakousi ikonou a ke všemu se prý při každém natáčení usmívala a bylo na ní vidět, jak si to užívá.

V osmi letech nastala v jejím životě zásadní změna, protože jejím adoptivním otcem se stal herec Pavel Zedníček (69).

Vedl ji správným směrem

Dalo by se říct, že ten jí předal snad nejvíce zkušeností a snažil se ji vést tím správným směrem. Jeho snaha se očividně zúročila, protože Lucie si už v deseti letech zahrála ve filmu Lásky mezi kapkami deště nebo Hodinářova svatební cesta korálovým mořem.

Když už byla slečnou, vystudovala gymnázium a poté její kroky pochopitelně směřovaly na DAMU.Tu úspěšně dokončila a od té doby až dodnes se živí jako herečka, a to jak filmová, tak divadelní.

Co se týče osobního života, je rozvedená a má dvě děti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama