Lucinka porodila Matušovi holčičku!

Než potkal svého anděla, jak zpěvák Bohuš Matuš (47) nazývá svoji lásku, o třicet let let mladší Lucii Palkaninovou (17), žil dlouho jako starý mládenec.

Také vás může zajímat ...

Před dvěma lety se ovšem zamiloval až po uši, a jeho stále ještě neplnoletá Lucie mu teď porodila dcerušku Natálii. Bohuš měl zkrátka štěstí, že potkal dívku, která, jak řekla, chtěla být maminkou už v pěti letech. Jako většina dnešních otců byl i u porodu a osobně přestřihl pupeční šňůru.

Všechno prý šlo jako po másle a novopečená maminka odešla z porodnice hned třetí den po porodu, aby se s dcerkou pochlubila rodičům. Šťastný otec má hlavu v oblacích a radostněně učinil už dva zásadní sliby. Že se pustí do početí druhého potomka, hned jak Lucinka udělá v květnu maturitu, a jakmile bude v létě plnoletá, bude i svatba!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama