Luděk Munzar drasticky zhubl. Co se děje?

Divadlo Viola na pražské Národní třídě se stalo místem vzpomínky na herečku Danu Medřickou (+62), přičemž se na veřejnosti po dlouhé době objevil i herecký bard Luděk Munzar (84).

Přítomné herecké kolegy, kteří se k němu ihned srdečně hlásili, však zároveň zarazilo, jak v krátké době Luděk silně zhubl. Zároveň ale bylo znát, že ho setkání velice těší, pookřál a odložil svoji jinak nepostradatelnou hůlku. Na herce se v posledních letech nahrnuly nejen nemoci, ale i povinnosti.

Také vás může zajímat ...

Snaží se pečovat o manželku Janu Hlaváčovou (79), trpící Parkinsonem a depresemi, ale sám potřetí bojuje s rakovinou. Letos v březnu prodělal infarkt a do toho má na krku starosti o zděděný činžovní dům, o který pečuje a dohlíží na rekonstrukci.

Na svůj věk toho má na bedrech opravdu hodně…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...