Luděk Munzar: Trápení s vnučkou

Ach, ty děti. Tak nějak si povzdychne herec Luděk Munzar (83), když mluví o vnučce Aničce (13). Ti dva tvořili nerozlučnou dvojici, dědeček se Aničce věnoval, kdykoli to bylo možné.

Jenomže Anička už není malá, je z ní slečna – v pubertě. Teď měli dědeček s vnučkou takový menší problém. Munzar přišel nahoru do dětského pokojíčku, chtěl si povídat, jak býval zvyklý. Anička řekla: „Ahoj, dědo,“ – a dál si něco vyťukávala na mobilním telefonu.

Munzar dal najevo, že se mu nelíbí, že vnučka stále jen ťuká palcem. Anička to těžce nesla – puberta s ní cloumá čím dál víc. Herec z toho byl také vykolejený. Je ve věku, kdy době přestává rozumět. Lidé si podle něho méně povídají a stále zírají do mobilů.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...