Luděk Sobota: Oblíbený komik děsí manželku

Celý život je hypochondr. Manželka z něj šílí!

Videoklip a singl Mlha za duhou zpÏvaËky Ji¯iny Anny JandovÈ se k¯til 6. 6. 2013 v praûskÈm Coco cafe baru.

Herec a bavič Luděk Sobota (74) vystrašil manželku. Adriana Sobotová (55) opět po jeho boku zažívá krušné chvíle. Nedávno totiž uvedl v Bránickém divadle představení Dvě facky a jeden pohřeb, které je inspirováno jeho vzpomínkovou knihou.

Maluje čerta na zeď?

Také vás může zajímat ...

Na rozdíl od knihy však inscenace končí pohřbem a závěrečnou písní Reinkarnace. I když si Adriana vedle manžela v komedii také střihne roli, obavy ji neopouštějí. Sám komik se svým vrozeným pesimismem říká, že je docela možné, že během představení zkolabuje, a zbytek souboru ho bude muset dohrát bez něj. Má snad Sobota nějaké zvláštní tušení?

Sám Luděk o sobě tvrdí, že je hypochondr a všechny své zdravotní potíže moc prožívá.

Je tomu ale tak i nyní?

Taková normální rodinka. Manželka a syn Ladislav.
Taková normální rodinka. Manželka a syn Ladislav.

Manžela nebere vážně

Jeho žena se rozhodla, že se nenechá jeho životním postojem nakazit. Naopak se snaží všechny jeho potíže, ať skutečné či domnělé, zlehčovat. Dokonce se již dávno vyjádřila, že by nejspíš nepoznala, kdyby mu bylo něco vážného. Nyní stojí na jevišti vedle něj a jistě doufá, že si Luděk osud hlavního hrdiny svého představení nevezme moc k srdci a ve zdraví to přežije.

A kdyby něco, poznala by to vůbec?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...