Luděk Sobota přichází o peníze!

Ztrácí trpělivost

Luděk Sobota.

Uplynulo pár měsíců a LUDĚK SOBOTA (73) se po náročné operaci kýly, při které mu navíc lékaři našli na střevech nádor, cítí konečně dobře. Rekonvalescence ale trvá mnohem déle, než si herec původně představoval, a tak už pomalu ztrácí nervy.

Nejenže se začíná doma dost nudit, ale bohužel musí také stále odmítat pracovní nabídky a přichází tak o hodně peněz. „Jsem pořád hrozná lemra,“ postěžoval si známý bavič s tím, že v tuto chvíli nemá velké důvody k radosti, přestože si samozřejmě váží svého zdraví a je rád, že všechno dobře dopadlo.

Přestože se mu nechce, s díky odmítá také pozvánky na všechny možné akce, kterých by se za normálních okolností rád zúčastnil. Podle svých slov se už nemůže dočkat, až vyrazí mezi lidi, a úplně nejraději by se hned vrhl do práce. Momentálně se však obává, že jestli bude ještě chvíli na všechny nabídky odpovídat záporně, přestane o něj být zájem.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...