Luděk Sobota: Už má hotové parte

Vážná nemoc?

Herec LUDĚK SOBOTA (74) nedávno předvedl svůj osobitý humor v praxi. Mnohé ale spíš zaskočil, než nějak závratně pobavil. Jen krátce po svých 74. narozeninách se totiž začal chlubit tím, že má napsané a vytištěné parte. Na důkaz, že si nevymýšlí, jej předvedl. Ne snad, že by oblíbeného komika trápily nějaké vážné zdravotní problémy, cítí se prý celkem dobře.

„Ale je mi tolik, kolik mi je, a to mi nikdo neodpáře,“ prohlásil Sobota.

Problémy se mu nevyhýbají

Na druhou stranu je třeba uvést, že Luděk Sobota má za sebou letos operaci kýly a před rokem rovněž jednu podstoupil. Tehdy mu kýla prorostla do střeva, které se tím stalo neprůchodným a hrozily další komplikace. Během operace navíc lékaři našli nádor. Má snad herec obavy, že by v jeho těle mohla bujet rakovina, a snaží se to jen maskovat hloupými vtípky?

Také vás může zajímat ...

„Operace a další nepříjemné věci včetně pohřbu k tomuto věku patří,“ míní herec s tím, že právě proto už si parte připravil. To prý zároveň slouží jako pozvánka na pohřební hostinu.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...