Lukáš Pavlásek: Příliš vážný komik

Mimo pódium je jako leklá ryba

Pokud si někdo myslí, že je herec pořád za veselou kopu, šeredně se plete.

Na pódiu obecenstvo baví svými vtipy a povedenými grimasami, ale v soukromí to se známým bavičem LUKÁŠEM PAVLÁSKEM (38) zase taková legrace není.

Roztržitě působící blonďák, který svou kariéru začal v úspěšném pořadu Na stojáka a do paměti veřejnosti se zapsal také jako „Tydýt“ v reklamách nejmenovaného mobilního operátora, má podle všeho dvě tváře. To nedávno zjistili například pořadatelé jedné akce, na kterou si komika najali na krátké vystoupení.

Všichni očekávali příjemného a usměvavého baviče, ale namísto něj dorazil nesmírně vážný, zasmušilý a poněkud plachý muž, který na pozdravy odpovídal bez toho, aby se někomu vůbec podíval do očí. Když si měl s někým potřást rukou, měl prý stisk à la leklá ryba a před samotným vystoupením se s nikým nebavil, jen posedával stranou a koukal do mobilu.

Diváky ale nezklamal a scénka, kterou předvedl, všechny královsky pobavila. Sotva ale „dohrál“, sešel z pódia a beze slov večírek opustil.

Také vás může zajímat ...

Pro mnohé jeho obdivovatele, tak toto setkání bylo spíše zklamáním.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...