Lukáš Vaculík: Obtěžuje svou závislostí

Většina divaček se jistě shodne, že Lukáš Vaculík (56) dozrál z idolu mladých dívek v šarmantního muže. Teď na něj ovšem prasklo, že si svým zlozvykem nejenom ničí zdraví, ale otravuje i své kolegy.

Vaculíkův kolega Bořek Slezáček (51), který s ním hraje v muzikálu Děti ráje, uveřejnil na sociální síti fotku hercovy tašky, ve které trůní karton cigaret a několik lahví sladké limonády.

Také vás může zajímat ...

Zvládne natáčení se svojí závislostí?

Hned se objevily otázky, jak asi herec jako intenzivní kuřák zvládá natáčení druhé sezóny seriálu Temný kraj. A nejde jen o jeho fyzičku, herec prý každou volnou chvilku odbíhá, aby si mohl zapálit, a štáb na něj musí neustále čekat.

Nikotinový odér nejspíš také netěší Vaculíkovu kolegyni Terezu Kostkovou (42), která s ním absolvovala i líbací scénu… Nešlo by s tím něco udělat ve jménu zdraví?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama