Lukáš Vaculík: Stále je o něj zájem

Milují ho ženy několika generací. Herec Lukáš Vaculík (56) je ale velký tajnůstkář. Nejdřív tajil mnoho let svou partnerku Petru. Pak tři roky nikomu neřekl, že se po dlouholetém vztahu rozvedli. Další tajnou záležitostí byla jeho nemanželská dcera, kterou nepřiznal dokonce 22 let.

Co všechno tenhle sympaťák, který nerad mluví o soukromí a všechny informace o sobě bedlivě střeží, ještě neřekl? Více než čtyři roky po rozvodu se po jeho boku neobjevovala žádná žena. Herecké kolegyně se sice snažily ze všech sil ho okouzlit, ale zřejmě marně.

Také vás může zajímat ...

Dlouho byl spojován s herečkou a moderátorkou Terezou Kostkovou (42), jež je ale nyní čerstvě vdanou paní. Další, kdo mu tehdy vyznal lásku, a dokonce veřejně, byla i Mahulena Bočanová (52). Jelikož je Vaculík opět nyní vidět na obrazovkách, určitě se o něj ty další poperou.

A i když už to dávno není ten mladý kluk a vrásky v obličeji mu hodně přibyly, najde se kráska, která ze samotáře udělá zamilovaného?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...