Luke Perry: Přiznal rakovinu a dal se na osvětu

Prevence mu zachránila život

Je až neuvěřitelné, jak je jeho osud propojen s osudem jeho seriálové kolegyně.

Dívčí idol 90. let herec LUKE PERRY (50), kterého proslavil zejména seriál Beverly Hills 90210, ve kterém si zahrál hezouna Dylana, je po své seriálové kolegyni SHANNEN DOHERTY (45) další, komu lékaři před časem diagnostikovali rakovinu.

Herec to na rozdíl od seriálové Brendy tajil, ale nedávno přiznal, že před dvěma lety mu na preventivní prohlídce lékaři ve střevě objevili rakovinu v raném stadiu. Nemusel proto naštěstí absolvovat chemoterapii jako Doherty a jeho problém vyřešila jedna operace. Teď proto vyzývá lidi, aby nepodceňovali preventivní prohlídky.

Perry se rozhodl o svém zážitku otevřeně promluvit poté, co onemocněla také manželka jeho kamaráda a takové štěstí jako on už neměla. „Kdybych čekal, mohlo to dopadnout úplně jinak,“ řekl herec. „Právě teď je 23 milionů Američanů, kteří nebyli na kontrole a měli by,“ vyzývá Perry, který shodou okolností v seriálu Beverly 90210 s Shannen tvořil pár.

Herečka preventivní vyšetření ale zanedbala, protože její agentura jí přestala platit zdravotní pojištění. Nechtělo se jí pak za vyšetření platit tučnou sumu.

Také vás může zajímat ...

Když jí ale předloni objevili rakovinu prsu, vyčítala si, že peníze neinvestovala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...