Lunetici, boxerka Bytyqi i král bike trialu Eibl roztočili v Ústí švihadla pro zdravé srdce

25. září 2017 Ústí nad Labem

Zakladatelka nadace Energie pomáhá Lenka Grafová s šekem na 100 212 Kč, z něhož bude koupen stacionární defibrilátor

I za nepříznivého počasí, dorazilo podpořit Světový den srdce na Kostelní náměstí v Ústí nad Labem přes pět set žáků z jedenácti ústeckých základních škol. Skákáním přes švihadlo podpořila akci i primátorka Ústí Věra Nechybová a zakladatelka Nadačního fondu Energie pomáhá, Lenka Graf.

Díky Centropolu má akce i jasný hmatatelný výsledek, stacionární defibrilátor. Přístroj v hodnotě přes sto tisíc korun nechá fond, po dohodě s odborníky, umístit tam, kam by vozidlo záchranné služby nemuselo dorazit včas.

Zahráli si zaskákali i Lunetici Václav Jelínek a Aleš Lehký

„Jsme připraveni podpořit každou smysluplnou akci Nadačního fondu Energie pomáhá. Toto je skvělý příklad projektu, do kterého se vyplatí energii i finanční prostředky investovat,“ říká Aleš Pospíšil, mluvčí společnosti Centropol.

Kousky na kole předvedl jezdec bike trialu Tomáš Eibl

V průběhu celého dne se u švihadel vystřídají známé tváře v čele s kapelou Lunetic, youtubeři, boxeři Lukáš Konečný a Fabiana Bytygi, jezdec bike trialu Tomáš Eibl ale i veřejnost. Dopolední program byl věnován především dětem, školám a školkám.

Také vás může zajímat ...
Lenka Graf (uprostřed) s boxery Lukášem Konečným a Fabianou Bytyqi

Projekt Skákejme pro zdravé srdce pořádá Nadační fond Energie pomáhá ve spolupráci se společností Centropol Energy. Den plný zábavy sleduje i vyšší cíle. Organizátoři chtějí, aby děti byly pohybově aktivnější, byly i vnímavější ke svému okolí a chtěly se dozvědět více o trápeních svých nemocných kamarádů.

FOTO: CENTROPOL

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...