Luxusní party v tramvaji pro Rihannu

Nezapomenutelná jízda

Rihanna vystupuje z pražské historické tramvaje. Jak se jí asi líbila?

Už potřetí zavítala barbadoská zpěvačka RIHANNA (28) do Prahy, kde nejenže pokaždé vystoupí v rámci světového turné, ale zároveň se snaží poznat krásy našeho hlavního města. Tentokrát si vyzkoušela jízdu historickou tramvají.

Protože se ale jedná o hvězdu světového formátu, nic nebylo jen tak. Celá tramvaj samozřejmě posloužila pouze jí a jejím přátelům, a než do ní vůbec nastoupili, nejprve ji číšníci z hotelu, kde byl celý zpěvaččin tým ubytovaný, vybavili taškami jídla a chladicími boxy na víno a šampaňské. Rihanna si tedy užívala hodinovou okružní jízdu se vším všudy.

Dokonce ji na cestě doprovázela kolona černých aut s ochrankou.

Také vás může zajímat ...

Popová hvězda byla z jízdy očividně nadšená a fotografií z historické tramvaje se pochlubila celému světu na sociální síti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...