Má čas jen na sex

Herec ze seriálu Slunečná Karel Zima (48) se nebojí mluvit o tom, že žije naplno a podle svých představ. Ačkoli je ale velkým milovníkem adrenalinových sportů, momentálně na zábavu nemá příliš mnoho času.

Sice si tak rád zaběhá, zahraje badminton nebo se projede na kole, ale nic nedělá pravidelně. Na něco si ale přece jen najde čas častěji. „V akční kondici se udržuju sexem. Jen sexu se věnuju pravidelně, na nic jiného nemám čas,“ pochlubil se herec.

Také vás může zajímat ...

Ten má od rozchodu s manželkou Magdalenou Zimovou (46) hodně pestrý milostný život. Říká ale o sobě, že je všem svým milenkám věrný, nicméně dokud se prý nezamiluje, patří všem.

Se Zimou rozhodně nebude nuda

Těžko tak říct, která žena se nakonec stane další dlouhodobější Karlovou partnerkou. Možná to bude nějaká herečka ze Slunečné, které momentálně věnuje hodně času. Ovšem to ukáže až čas.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...