Má další ohromný kšeft

Takového obchodního ducha má u nás nejspíš málokdo. Moderátor Leoš Mareš (44) má na svých bankovních účtech částky, o kterých se mnohým lidem může jenom zdát.

Leoš působí jako moderátor Ranní show na Evropě 2, pořádá koncerty, o které je obrovský zájem, a do toho si vydělává díky reklamám na sociálních sítích. Jak se ale zdá, jeho miliony mu pořád asi nestačí, a tak si našel další věc, ze které může těžit.

Také vás může zajímat ...

Vydělává na divadle

Leoš nyní totiž fušuje i do divadla. Momentálně v divadle Kalich září dvojice Miloš Čermák (52) a Luděk Staněk (46), kteří mají společnou show Čermák & Staněk Comedy.

A tento koncept měl vymyslet právě Mareš, který protagonisty oslovil, a oni s jeho nápadem souhlasili. Moderátor zaplatí Čermákovi a Staňkovi jejich honoráře a zbytek výdělku jde rovnou k němu do kapsy. A nemá se jednat o zrovna malou sumu.

Vypadá to, že Mareš dokáže vydělávat snad na čemkoliv a vždycky se mu bude královsky dařit. Ačkoli má velký komediální talent, herectví mu nikdy nemělo být zas až tak blízké. Ale jak je vidět, i bez toho to jde. Podobně to je i s jeho pěveckou kariérou, nikdy nebyl profesionálním zpěvákem.

Co přijde příště?

Jeho písničky, jestli se tak dají vůbec nazvat, jsou ale tak chytlavé, že dokážou přilákat neskutečné množství posluchačů. Přestože se v současné době musí vyloženě topit v penězích, už má zase vymýšlet další a další projekty.

A zdá se, že s tím nikdy neskončí. Uvidíme, s čím se blýskne příště. Určitě to ale bude něco, čím ostatní opět šokuje. Umí zkrátka využít všeho.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama