Má fatální finanční problémy?

Místo toho, aby si stěžovala, jak je současná situace zlá, hledá na ní pozitiva. Není to tak dávno, co svůdná Dara Rolins (47) přiznala, že ji pandemie připravila o miliony korun.

Hraním aktuálně nevydělává, ale má štěstí, že je živa i ze sociálních sítí. „Nebýt mých aktivit mimo hudbu, tak bych měla zásadní problémy,“ připustila a rovnou přiznala, jak začala šetřit.

Také vás může zajímat ...

V první řadě určitě ušetří na benzinu, protože za normálních okolností najezdí tisíce kilometrů, a teď místo toho sedí doma nebo se pohybuje maximálně po Praze.

Také ušetří za jídlo. Většinu schůzek si dávala v restauracích, a tak to vždy spojila s dobrým obědem nebo večeří, což teď také odpadlo. A nakonec ušetřila i za odloženou dovolenou na Bali. Akorát její fandové litují, že letos tak přišli o její legendární polonahé fotky v bikinách.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama