Má herečka zálusk na ženatého kolegu?

Jsou spolu už nějaký ten pátek a za tu dobu se u nich jistě spousta věcí změnila. Otázka však je, zda k lepšímu. Herečka Vanda Hybnerová (51), kterou známe především ze seriálů Ulice a Krejzovi, se láskou k mladšímu Jakubu Chourovi (38) netajila.

I když je její přítel o třináct let mladší, nikdy jí to nemělo dělat problém. Naopak jí měl přítel dodávat sebevědomí a ona se díky tomu začala cítit mladší a atraktivnější. Není totiž tajemství, že Jakub Vandě poradil, aby trochu pozměnila svůj šatník.

Také vás může zajímat ...

Ona souhlasila a pořídila si několik nových kousků. Od té doby se Hybnerová obléká mnohem víc elegantně a žensky. Nicméně se zdá, že Jakub pozvedl Vandě sebevědomí až příliš vysoko. Proslýchá se totiž, že má herečka zálusk na svého kolegu Filipa Blažka (46), který je ke všemu ženatý.

Jakub očividně zná svou partnerku naprosto dokonale, protože si měl změny jejího chování všimnout právě on. Vanda mu totiž nikdy netajila to, že si s kolegy z práce rozumí. A tak si ji asi Jakub začal víc hlídat.

Začíná si všímat signálů

Tím pádem Jakub věděl, že je Vanda Filipova kamarádka. Nicméně si z toho nic nedělal, a naopak byl rád, že má Vanda v práci fajn kolektiv. Jeho přátelé prozradili, že Jakub předtím nebyl příliš žárlivý typ.

Ve vztahu měl být vždy on ten, kdo je více tolerantní. Ale pak se věci změnily. Hybnerová totiž v současnosti tráví s Blažkem většinu svého volného času. Když se jí navíc Jakub zeptá, jak se Filip má, prý zrudne, odpoví, že dobře, a zaleze si do koupelny.

Takhle se, podle Jakuba, nikdy předtím nechovala. O všech svých kamarádech měla vždy mluvit otevřeně, ale poslední dobou tomu očividně tak není. Jakubovi to zřejmě začíná být více než podezřelé, a proto chce zjistit, co jeho partnerka tají.

Touží po někom starším?

Vypadá to, že Vandu vztah s mladším partnerem omrzel. Proslýchá se totiž, že Jakub se má v některých situacích chovat jako puberťák, což Hybnerovou příliš nebere. Že by se proto začala tajně scházet se svým kolegou? Možná jen hledala nějaké rozptýlení.

Na druhou stranu, Vanda je s Jakubem už celkem dlouhou dobu, ale stále mu nenabídla bydlení pod jednou střechou. I to zřejmě o něčem vypovídá a Vanda si vztahem nejspíš není jistá už delší dobu. Má o tom Jakub vůbec tušení? Ten se zatím snaží přijít na to, co je špatně.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...