Má jejich vztah ještě smysl?

Před pár týdny porodila svého druhého potomka, dcerku Antonii. Jeden by si myslel, že herečka Aneta Krejčíková (29), která se proslavila seriálem Ulice, teď prožívá jedno z těch nejšťastnějších období v životě.

Pravda má být ale úplně někde jinde. Její partner Ondřej Rančák (35) jí totiž není příliš nápomocný, co se péče o děti týče. Nejvíc času tráví v práci, aby rodinu uživil, ale Aneta se začíná bát, že by jí mohl být znovu nevěrný.

Také vás může zajímat ...

Hrál si na nezadaného

Ondřej si totiž před několika lety hrál na sociálních sítích a na seznamkách na svobodného muže, který hledá lásku. Přitom už dávno tvořil pár s Anetou, a dokonce se s ní zasnoubil přímo na divadleních prknech, před zraky všech.

Ondřej měl být Krejčíkové nevěrný hned s několika ženami, na což byla následně upozorněna. Ačkoli tomu zprvu nechtěla uvěřit a celá situace ji velmi ranila, Rančák jako správný manipulátor ji přesvědčil, že se napraví.

A o pár týdnů později se Aneta pochlubila, že je těhotná s jejich synem Benem (1,5). Teď jí ale možná dochází, že tehdy udělala velkou chybu.

Dokáže mu ještě věřit?

Jelikož se teď Ondřej snaží vydělat co nejvíc peněz, když je jeho partnerka na mateřské dovolené, doma moc času netráví. Ani jeden z nich netuší, zda se Aneta bude moct vůbec vrátit do seriálu Ulice, a tak chce mít Rančák raději finanční jistotu a peníze stranou.

Aneta to chápe, ale nemůže se zbavit pocitu, že její partner znovu provádí nějaké nekalosti. Mnohdy se jí údajně ani nechce věřit, kolik času Ondřej v práci tráví, a je jí to podezřelé. I když mu nevěru v minulosti odpustila, příliš velkou důvěru v něj zřejmě nemá. Má tak jejich vztah vůbec ještě smysl?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...