Má milence? Šokující vyjádření Zonygy!

Od té doby, co se zpěvačka Lucie Vondráčková (39) objevila na letišti po boku mladého parkouristy Tomáše Zonygy (26), hodně se spekulovalo o tom, co spolu ti dva mají. K tomu se vyjádřila jak Lucie, tak Tomáš.

Dohromady je prý svedla skutečně jen společná cesta. Přestože byl Tomáš viděn před bytem Lucie, nebydlel prý v Kanadě s ní, ale měl vlastní pronájem. „Seznámili jsme se, když jsme se s klukama přestěhovali z Kanady, kde kluci rok dělali parkour. Sháněla jsem tady trenéra a našla In Motion na Jarově. Se Zonym jsme si dost kápli do noty,“ řekla Lucie.

Také vás může zajímat ...

A co o údajném vztahu se zpěvačkou říká Zonyga? Ten nepřímo ukazuje, že možná ani není na ženské. „Nad otázkou jestli někoho mám já, jestli o situaci s Lucií stojím a jestli vůbec stojím o holky se nejspíš nikdo ani nezamyslel,“ vyjádřil se Zonyga.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...