Má milostné pletky se svým trenérem?

Tohle už ale doopravdy přehání! Oscarová herečka Jane Fondová (82) sice stále na svůj věk vypadá fantasticky, ale svoji váhu řeší stále až moc.

Motivací jsou zřejmě chlapi. Respektive jeden mladší chlap a to její trenér fitness. Proslýchá se totiž, že spolu mají pletky. Také Fonda nevynechá jeden jediný trénink.

Také vás může zajímat ...

Je vidět, že zájem o chlapy a anorexie ji tedy stále nepřešly. „Byly doby, kdy jsem byla anorektička, ale už to nenechávám zajít tak daleko.

Herečka je známá svojí posedlostí

Nikdy nejdu pod padesát kilo,“ nechala se slyšet a tato extrémně nízká váha se jí zdá úplně v pořádku. „Nejsem momentálně v nejlepší formě. Mám 57 kilo.

Musím za tři týdny shodit aspoň 4,5 kila,“ doplnila Fonda, která proslula svými fitness videi a knihami. Začátkem roku se na Oscarech poprvé objevila s šedivými vlasy. „Měla jsem dost těch chemikálií,“ vysvětlila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...