Má něco s kolegyní?

Idol všech žen Radim Fiala (49), který hraje v Ordinaci v růžové zahradě už nějaký ten pátek, si své soukromí už od začátku své kariéry velmi pečlivě střeží.

Do svého života nepouští nikoho, kdo v něm nemá co dělat. A protože je v Ordinaci skoro jako doma, má tam i spoustu velmi blízkých přátel a známých. Něco zásadního mu ale ze jeho soukromí přece jen uniklo.

Také vás může zajímat ...

Užívá si?

Dosud je o něm známo, že má se svou životní partnerkou dvě děti. Nyní ale vyplulo na povrch, že si údajně umí užívat i jinde. Mezi jeho kolegy se proslýchá, že má randit s kolegyní Klárou Oltovou (44).

Je herec své partnerce nevěrný?

To, že i ona má rodinu, je ale evidentně moc netrápí. Je to mezi nimi natolik vážné, že by byli schopni opustit své domovy? V poslední době se měli podle všeho opravdu hodně sblížit, tak uvidíme, jak se to dál vyvine.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama