Má nenasytná Hanka dalšího sexy zajíčka?

Stejné místo, stejná doba, ale jiný partner. Herečka a bývalá principálka Hana Gregorová (65) se po dlouhé době odhodlala znovu do společnosti na ples a hned po boku nového a už na první pohled o dost mladšího partnera.

Také vás může zajímat ...

Nemá snad korpulentní dračice po zkušenosti s bývalým přítelem Ondřejem Koptíkem (34) takových zkušeností dost? Nebo šlo jenom o kamaráda? Jak pak ale vysvětlit divoké tanečky, polibky na parketu, úsměvy na všechny strany a letmé doteky? Ani její rychlý průlet kolem vchodu a odpovědi na otázky: „Ne, ne, nic nebudu říkat,“ mluví za vše.

Jenže je tu jeden háček. Tajemný muž už jednoho přítele má, a to údajně herce Miloslava Mejzlíka (66). To ale nic nemění na tom, že Ondra může z napravovací protidrogové léčebny jenom závistivě prohlížet fotky pohledného elegána vedle své lásky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...