Má nos nahoru

O tom, že je slavný herec opravdu všestranným umělcem, snad nemůže být ani pochyb. Za svou kariéru toho Martin Dejdar (55) dokázal už skutečně hodně.

Už několik desítek let jde z role do role a u diváků je víc než oblíbený. A toho si je nynější hvězda krimiseriálu Specialisté moc dobře vědoma, což má také dávat před ostatními dost často najevo.

Také vás může zajímat ...

Proto Dejdar nemůže herec nejspíš pochopit, že s takovými zkušenostmi, které za ta léta má, se mu stále ještě nikdo neozval z Národního divadla, aby mu tam nabídl nějaké angažmá.

Je sice pravda, že Martinova popularita jde i po takové době na scéně stále nahoru, avšak to, že si ho tam ještě nikdo nepozval, také o mnohém svědčí. Možná by si měl přiznat, že zkrátka není tak skvělý a nedostižný, jak si má o sobě myslet.

Na druhou stranu, kdoví, třeba jeho čas ještě teprve přijde. Budeme držet pěsti

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama