Má novou lásku

Herečka Pavla Vitázková (41), kterou si diváci pamatují například ze seriálu Ordinace v růžové zahradě má doma o jeden hladový krk navíc.

A hladový je teda pořádně. Pavla se totiž ujala opuštěného psa rasy Tibetská doga, který váží neuvěřitelných 70 kilogramů. „Když jsem sdílela prosbu, aby si někdo vzal tibetskou dogu, že potřebuje nutně milující domov, protože já už mám adoptovanou berňačku, kocoura, dvě děti, manžela, jak to asi dopadlo?

Také vás může zajímat ...
Svého psíka miluje nade vše

Představuju vám nového člena naší rodiny. Je nejúžasnější a milujeme ho,“ napsala Pavla na svůj profil na sociální síti a připojila i fotku, kde ji obrovský pes olizuje obličej.

Pro její okolí to ale není vůbec překvapující, protože Vitázková je velkou milovnicí zvířat a dlouhodobě se věnuje ochraně jejich práv. Velmi bojovala například proti takzvaným množírnám.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama