Má před sebou klíčové vyšetření

Brzy se dozví, jestli dokázala rakovinu porazit.

Je ráda že ji vlasy začali opět růst.

Velmi důležité vyšetření má před sebou herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Anna Slováčková (25). Ačkoli má za sebou nejnáročnější fáze léčby rakoviny, úplně vyhráno ještě nemá.

„Právě jsem ve stadiu, kdy chodím na ozařování, to by mělo na konci srpna skončit,“ popsala Slováčková průběh léčení. Stále také užívá chemoterapii a rovněž čeká na další CT vyšetření, které by mělo konečně odhalit, jestli už je zdravá.

Také vás může zajímat ...

Snaží se ale na diagnózu nemyslet a když už ano, pak co nejvíc pozitivně. Každé ráno si prý říká, že je zdravá a odolná vůči všem nemocem a doufá, že to pomůže. Radost jí nyní dělají hlavně postupně rostoucí vlasy.

Obrovský strach má o ni její otec Felix Slováček

A už se nemůže dočkat toho, až jí dorostou do takové výšky, že z nich půjde udělat mikádo. „Abych měla tu délku, se kterou se už dá dělat cokoli, dát do culíků a copánků, na to se hrozně těším,“ dodala sympatická herečka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...