Má přehnané nároky na nového milence

Sice i po třicítce vypadá moderátorka Laďka Něrgešová (43) skvěle, ovšem ani to nestačí, aby si poměrně dlouho po rozvodu s Jaroslavem Pleslem (46) našla nového partnera. Dokonce uvedla, že žádná pozvánka na rande se k ní nedostala celý dlouhý rok! Mluví ale pravdu, a nebo mnoho nabídek na schůzku odmítla, protože nápadník nesplňoval její požadavky?

„Všechno by do sebe mělo zapadat.

Také vás může zajímat ...
Laďka si na nepřízeň mužů nemůže stěžovat

Na co dvacet zbytečných rande a tuna hořkosti a zklamání,“ prozradila Něrgešová. Na další lásku je ochotna si počkat. Jen, aby vůbec někdo, koho si vedle sebe Laďka představuje, existoval.

I její kamarádky jí prý několikrát řekly, že dokonalý muž neexistuje a rozhodně by měla zkusit s nějakým „sympaťákem“ zajít na večeři nebo na sklenku, i když na první pohled nevypadá bez chybičky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...