Má přítele pevně v hrsti

Ještě to není ani rok, co jsou spolu, zdá se ale, že BÁRA JÁNOVÁ (31) vzala vše do svých rukou. Musí VÍTĚZSLAV BEČKA (25) skákat, jak ona píská?

Dlouho nemohla najít toho pravého a užuž to vypadalo, že zůstane navěky sama. Pak se ale jako zázrakem zjevil Vítězslav Bečka (25) a Bára Jánová (31) byla rázem štěstím bez sebe.

Také vás může zajímat ...

Vychvalovala ho, kde mohla, a zdálo se, že je opravdu tím pravým. Krátce nato začali plánovat společnou budoucnost a prý bez sebe nedají ani ránu. Je jejich vztah ale ve skutečnosti opravdu bez jediného mráčku?

Sestěhovali se spolu

Není to tak dávno, co se hvězda Slunečné a její přítel, který se za normálních okolností živí jako barman, společně přestěhovali do starého bytu, který si vlastními silami zrekonstruovali. Ovšem celé jejich úsilí je muselo stát poměrně dost peněz. Kde na to pár vzal?

Není to totiž tak dávno, co si Bára postěžovala, že financí na rozhazování moc nemá. Když začínala svou kariéru, byla prý chudá jako kostelní myš a dlouho se jí nedařilo prorazit. Když už konečně nějakou tu roli dostala, tvůrci ji po pár měsících ze seriálu takzvaně „odklidili“, což velice špatně nesla.

Musí partnera živit?

Vítězslav však momentálně asi jen těžko vydělává, když jsou bary zavřené. Vypadá to tedy tak, že všechno táhnou pouze z jejího platu. To se ale herečce zjevně moc nelíbilo, a tak se rozhodla konat.

Její partner je totiž, stejně jako ona, umělecky založený a v době, kdy spolu začali randit, začal psát básně, které se Bára rozhodla vydat. Zatím je k dispozici pár výtisků, jež jsou určeny jenom pro jejich přátele, plánují ale sehnat peníze a vydat je ve větším nákladu.

Chce ho protlačit, kam se dá?

Přeci jenom, ona sama moc dobře ví, že pokud je člověku nakloněné štěstí, může si přijít na opravdu pohádkové peníze a jednou knížkou může všechno teprve začít. Bára má asi s Vítězslavem hodně velké plány. Dost možná se ho bude snažit protlačit i do nějakého divadla či seriálu.

Otázkou však stále zůstává, co na to Bečka. Ten musí být v současné době sice nadšený, že je zájem o jeho dílo, kdoví, zda bude stejně rád třeba za rok, když mu bude přítelkyně dohazovat jednu práci za druhou.

Je to s ní nesnesitelné!

Herečka se totiž už před časem svěřila, že je velká puntičkářka, ráda plánuje a chce mít ve svém životě nějaký řád. Kvůli tomu ale občas zapomíná na to, že už nežije sama. Její přítel dokonce řekl, že jí občas svou přítomností vyloženě obtěžuje. A to se nejspíš bude ještě více stupňovat.

Třeba si tak chce Jánová skrz něj plnit to, co se jí se zatím nepodařilo. Dokáže to Bečka ale snášet, nebo nakonec prozře a pustí Jánovou k vodě, aby mohl žít zase ve svobodě, kde ho nikdo k ničemu nebude nutit?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama